سرخط خبرها
قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس قالب جوملا
خانه / اخبار / مهندس غلامرضا قیاسی بخشدار تایباد در مراسم نماز جمعه مسجد جامع مالک الملک شهرستان تایباد

مهندس غلامرضا قیاسی بخشدار تایباد در مراسم نماز جمعه مسجد جامع مالک الملک شهرستان تایباد

مهندس غلامرضا قیاسی بخشدار تایباد در مراسم نماز جمعه مسجد جامع مالک الملک شهرستان تایباد

به گزارش توحیدآنلاین ، مهندس غلامرضا قیاسی بخشدار تایباد در مراسم نماز جمعه این هفته مسجد جامع مالک الملک شهرستان تایباد (۳ شهریور ماه ۱۳۹۶) در هفته دولت به بیان فعالیت های انجام شده در طی سنوات گذشته پرداخت. همچنین تغییر مدیران بعضی از ادارات را اعلام نموده و از مدیران قبلی تشکر نموده و به مدیران جدید خداقوت عرض نمودند. در قسمتی از سخنان خود به بودجه های ارائه شده به شهر و شرح بودجه های خرج شده و طرح های در دست فعالیت پرداختند. ایشان به ایجاد پروژه بزرگ گاوداری ۲۰۰۰ رأسی اشاره نمودند.

مهندس قیاسی از ایجاد کلینیک تخصصی بیمارستان تایباد خبر دادند که در طی روزهای آتی به بهره برداری خواهد رسید. ایشان در ادامه، در مورد اشتغال جوانان و بیکاران واجد شرایط صحبت نموده و به این دسته امید اشتغال بخشیده و از شروع فعالیت کارگاههای دولتی در شهر خبر داده که پس از گذران مدت کوتاه در این کارگاه ها مدرک دولتی و شغلی به این فارغ تحصیلان این کارگاهها اعطا می شود

در ادامه از ورود پزشکان متخصص و خیریه به شهرستان از ابتدای مهرماه به مدت ۴۰ روز خبر دادند که مردم طبق تاریخ و نوبت های مشخص شده میتوانند به این هیأت پزشکان خیریه مراجعه نمایند و بصورت رایگان مداوا شوند. خدمات این هیأت چشم پزشکی و دندانپزشکی خواهد بود.(ضمنا اولویت با روستاها می باشد).

مطلب پیشنهادی

جلسه توجیهی و معارفه کلاس های شبانه ویژه بزرگسالان برگزار شد

جلسه توجیهی و معارفه کلاس های شبانه ویژه بزرگسالان برگزار شد

به گزارش توحیدآنلاین جلسه توجیهی و معارفه کلاس های شبانه علوم دینی ویژه بزرگسالان دارای …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Powered by themekiller.com