سرخط خبرها
قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس قالب جوملا
خانه / حوزه خواهران / روضه الاطفال

روضه الاطفال

روضه الاطفال
روضه الاطفال

به نام پروردگاری که مرغ دور پرواز اندیشه را نیروی پر گشودن تا قاف قربتش نیست.

خداوند تو را سپاس که بین همه موجوداتت ما را انسان آفریدی. تو را شاکریم که از بین همه انسان‌هایت ما را مسلمان آفریدی و خالصانه شکرت می‌کنیم که از بین همه مسلمان‌هایت ما را انسانهایی آفریدی که در راه تو گام برمی‌داریم. به خاطر تو زندگی می‌کنیم و برای رضای تو خدمت می‌کنیم . پروردگارا توفیق عمل با اخلاص و خدمت در راهت را نصیب همه دست اندرکاران حوزه علمیه مظهرالتوحید بگردان . (آمین)

روضه الاطفال قرآنی کانون سراج توحید/ حوزه علمیه مظهرالتوحید شهرستان تایباد در سال تحصیلی ۱۳۹۰ در محل حوزه علمیه مظهرالتوحید با همکاری و راهنمایی اساتید حوزه علمیه تشکیل و راه اندازی شد. و الحمدلله با استقبال پرشور مردم دین دوست شهرستان مواجه گردید. لذا با عنایات خاص و ویژه حضرت حق و طی دوره های آموزشی مربی قرآن مقطع پیش دبستانی از سال ۱۳۹۲ به بعد روضه الاطفال مساجد در سطح اکثر مساجد شهر و روستا فعال گردید.

مساجد توحید، حضرت عثمان(رض)، حضرت ابراهیم، اعظمیه ،سلمان فارسی، عماربن یاسر، حسنین، نور، مالک الملک در سطح شهر و روستاهای چهاربرجی، کاریز، خیرآباد، ریزه ، مشهد ریزه ، حسینی، فرمان آباد، کرات، باخرز و روستاهای اطراف آن زیر نظر حوزه علمیه مظهرالتوحید تایباد هم اکنون مشغول فعالیت در بخش روضه الاطفال می‌باشند. در روضه الاطفال مساجد علاوه بر آموزه‌های اخلاقی و قرآنی و آداب شرعی و اسلامی، حفظ سوره های قرآنی با لحن عرب و حفظ اسماء الحسنی و آموزش روخوانی قرآن کریم قبل از ورود به به دبستان به کودکان خردسال تعلیم داده می‌شود تا ان شاءالله شاهد پیشرفت هر چه بیشتر کودکان‌مان در مراحل و مدارج والای دینی و قرآنی باشیم و پرچم اسلام عزیز در سرتاسر جامعه اسلامی ما به اهتزاز درآید. و من الله التوفیق

Powered by themekiller.com